برش بتن


برش بتن | گروه مقاوم سازان پایتخت

 

بریدن بتن یکی از روش های تخصصی است که با توجه به نوع نیازهایی مانند اصلاح و یا حذف بخش های مختلفی از یک سازه بکار می رود.
همانطور که می دانید بتن نسبت به دیگر مصالح ساختمانی، از ضخامت و استحکام بالاتری برخوردار می باشد.
از این رو زمان مورد نیاز برای برش آن زیاد بوده و همچنین باید در این حیطه از ابزار مخصوص و متخصصان خبره استفاده شود. بنابراین در صورتی که در ساختمان خود به اصلاح برخی قسمت ها از طریق بریدن بتن نیاز دارید، لازم است این کار را به مجموعه تخصصی معتبر و حرفه ای بسپارید.
برای این کار پیشنهاد می کنیم اموری مانند برش بتن کاشت میلگرد و دیگر امور مهم و حساس ساختمان سازی را به مجموعه خبره و توانمند مقاوم سازان بسپارید. چرا که این مجموعه با سابقه از بهترین نیروی کار و همچنین ابزار به روز و پیشرفته در پروژه های محوله بهره مند است.

 

روش های متداول برش بتن

 

بهتر است بدانید برای برش، روش های متداولی وجود دارد. زیرا هر کدام از ابزارهای مورد نیاز برای بریدن بتن سازه هایی مانند دیوار، ستون و … مستلزم به کارگیری ابزار مخصوص به خود می باشد.
از طرفی برخی از سازه های بتنی به دلیل به کارگیری میلگرد در ساختار آنها، از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و در نتیجه، عملیات برش آنها به زمان بیشتر و ابزار ویژه ای نیاز دارد.
به همین دلیل است که گفته می شود بریدن بتن عملیات از امور کاملاً تخصصی بوده و باید تحت نظر نیروی کار ماهر و زبر دست انجام پذیرد.

 

روش های متداول برای برش بتن | مقاوم سازان پایتخت

 

به طور کلی انواع روش‌های عملیات برش عبارت‌اند از:

 

برش بتن توسط کاتر

 

از بهترین راهکارها برای برش، می‌توان به استفاده از دستگاه کاتر اشاره نمود. با این روش عملیات برش به راحتی انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید دستگاه کاتر را به بیل‌های مکانیکی متصل کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتن را به اندازه‌ای که در نظر دارید، برش دهید.

 

برش بتن با روش کرگیری

 

روش دیگر عملیات برش، روش کرگیری می‌باشد. این روش به این شکل انجام می‌شود که حفره‌ای در بتن ایجاد می‌کنند و قسمتی از بتن را به شکل استوانه‌ای از آن خارج می‌کنند.
به طور معمول از این روش برای نمونه گیری و یا درست کردن مسیری برای لوله کشی و سیم کشی استفاده می‌شود.

 

برش بتن با دستگاه سیم الماسه

 

یکی دیگر از بهترین روش‌ها، برش توسط سیم برش است. در این روش از دستگاه برش سیمی استفاده می‌کنند که یک سیم الماسه دارد.
این روش از محدود روش‌هایی است که سرعت آن در برش بالا است. همچنین برش سیمی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید هر شکلی را با هر ابعادی که بخواهید در بتن ایجاد کنید.

 

یک پیشنهاد ویژه برای سروران ارجمند

 

برش بتن یکی از خدماتی است که به صورت حرفه ای و تخصصی توسط تیم مقاوم سازان ارائه می شود.
لذا در صورتی که خواهان بریدن سیمان بدون خطاهایی مانند ضربه دیدن فونداسیون، ایجاد آلودگی صوتی، برش اشتباه و … هستید، می توانید با اطمینان کامل این عملیات را به تیم توانمند و متخصص مقاوم سازان پایتخت بسپارید.

 

راه های ارتباطی با مجموعه مقاوم سازان پایتخت

 ۰۹۱۲۵۷۲۴۸۴۰

 ۰۲۱-۳۳۲۵۵۹۲۵

 تهران – میدان شهدا – پشت اداره برق – کوچه شفیعی – بن بست پوریان – پلاک ۱۳